ЕФЕКТ NANO-GRO® - КУКУРУДЗА

зростання урожаю і сухої маси цілих рослин; збільшення кількості качанів у свіжій масі рослин;

Детальніше

ЕФЕКТ naturalny PLON® - ПШЕНИЦЯ

сприяє росту бічних розгалужень; мінімізує транспірацію (випаровування води з поверхні рослин); знижує вміст нітратів та нітритів в рослині;

Детальніше

ЕФЕКТ NANO-GRO® - САДОВІ КУЛЬТУРИ

істотне зростання загального і торгового урожаю; зростання стійкості до хвороб; стимуляція розвитку корінної системи;

Детальніше

ЕФЕКТ NANO-GRO® - ПОМІДОР

стимуляція розвитку кореневої системи; прискорення генеративного зростання; зростання вмісту цукрів, каротиноїди, вітамін в овочах;

Детальніше

ЕФЕКТ NANO-GRO® - ЦУКРОВИЙ БУРЯК

збільшення врожаю коренів; нижчий вміст у мелясі: K, Nа, N;

Детальніше

ЕФЕКТ NANO-GRO® - РІПАК

зростання зеленої і сухої маси надземної частини: до 39%; більше число стручків на рослині: до 12%;

Детальніше

ЕФЕКТ NANO-GRO® - ПШЕНИЦЯ

краща перезимівля озимих рослин; краще розростання збіжжя; зростання маси коренів і надземної частини рослин;

Детальніше

ЕФЕКТ Full кондиціонер

краща перезимівля озимих рослин; краще розростання збіжжя; зростання маси коренів і надземної частини рослин;

Детальніше

naturalny PLON® - характеристика продукту

Зважаючи на примхи погоди, високі ціни на мінеральні добрива, пестициди, пальне, насіння, доцільно вдаватися до альтернативних технологій, зокрема – застосування у технологіях вирощування с/г культур біостимуляторів – добрив нового покоління. Наразі в Україні налагоджено виробництво декількох припаратів, що містить солі гумусових кислот. У зв’язку із використанням різних видів сировини і різних технологій виробництва гумусової продукції, вони відрізняються вмістом поживних речовин, властивостями, ефективністю й екологічною безпекою. У гумусових кислотах отриманих із вугілля фульвокислоти відсутні або є в малій кількості, а ці кислоти необхідні рослинам у початковий період росту й розвитку рослин.

Для росту рослин вже з перших днів вегетації необхідна певно кількість макро та мікроелементів. У формуванні високої урожайності озимих зернових, зокрема пшениці, важливе значення має процес кущіння. У фазі 3 – 4 листків на підземній частині стебла утворюється потовщення, яке називається вузлом кущіння. Він за сприятливих умов залягає на глибині 1 – 3 см., у ньому з самого початку розміщуються всі частини майбутнього врожаю – це найважливіший орган озимої пшениці, від якого залежить майбутній урожай. Однак, у зв’язку з тим, що більше третини озимих посіяно у різні терміни, тому основна частина увійшла у зиму нерозкущена. Навесні кущіння відновлюється з початком весняної вегетації і триває до початку виходу у трубку, а тому на рослинах пізнього строку сівби, по яких відсутнє осіннє кущення, густота стеблостою буде формуватися у наслідок весняного кущіння. Цей процес можна значно підсилити у наслідок позакореневого підживлення біостимуляторами – добривами.

Результати досліджень показали, що дворазове підживлення пшениці озимої біопрепаратами – перший раз у фазі кущіння, другий – у фазі початку колосіння забезпечує приріст урожайності щонайменше на 5-8ц/га., поліпшується якість зерна на 1 – 2 класи, а позакореневе підживлення у фазі 3 – 5 та 7 – 9 листочків забезпечує приріст урожайності зерна кукурудзи на 17 – 21 ц/га.

Більшість агропромислових підприємств широко застосовують у технологіях вирощування с/г культур хімічні засоби боротьби з хворобами та бур’янами. Один із недоліків їх застосування – проявлення інгібуючого впливу на ростові процеси молодих рослин.

Встановлено, що під їх дією, особливо під дією гербіцидів, молоді рослини у депресивному стані перебувають від 4 до 10 днів. Щоб пом’якшити стресовий прес на молоді рослини, необхідно застосовувати альтернативні препарати-антидоти до яких належать біостимулятори-добрива.

ПОХОДЖЕННЯ ПРЕПАРАТУ naturalny PLON®

водорості

селекціоновані активні складники, отримані з Ascophyllum nodosum – бурі водорості, що походять з Канади, зростають у приливній зоні, безнастанно наражені на динамічні зміни середовища, що становить незвичайно багате джерело речовин фізіологічно активних олігосахаридів, амінокислот та фітогормонів.

гумус

- стабільної якості вихідний матеріал

- не містить важких металів

- технологія продукції, вільна від залишку

- перший гумусовий продукт, який вміщає так високу участь багатомолекулярних як і низькомолекулярних сполук (всього 90%)

- повністю розчинний, без залишку

- не містить неактивних сполук, завдяки чому дозволяє на застосування в малих - низьких дозах

- безпечний для середовища

naturalny PLON® містить:

50% екстракт з водоростей

натуральні Л- амінокислоти oлігопептиди і ауксини

50% гумусові речовини

суміш солей гумінових і фульвових кислот

naturalny PLON®

доступний в 5 вагових варіантах:

50г, 200г, 1кг, 5кг, 10кг

Однією з ознак нашої технології є імітація натуральних процесів гуміфікації органічних речовин, яка вміщає ліглін

У природі процес розкладу деревного вугілля може тривати віки, натомість розроблена технологія скорочує цей час до 1-2 годин.

Завдяки тому можливе виробництво препарату в ідеальній пропорції:

- ФУЛЬВОВИХ КИСЛОТ (15-20%)

- СОЛЕЙ ГУМІНОВИХ КИСЛОТ (80-85%)